Barkod Programı

//Barkod Programı

Barkod Programı

Makalemizi okumadan işletmenize Barkod Programı almayı düşünmeyin.

Barkod Programı Nedir ?

Modernite yolunda  ilerleme kaydeden ve geniş ürün yelpazesine sahip  günümüz işletmelerinin, barkodlanan ve barkodu olmayan ürünleri kontrol altında tutan sisteme Barkod Programı denir. Barkod Programı değişik kalınlıktaki ve dik çizgilerden oluşan verilerin elektronik ortamda hatasız bir biçimde işleme yöntemi olarak ta adlandırılabilir.

Barkod Programı

Barkod Programının İşletmelere Ne Gibi Faydaları Vardır ?

Barkod programı kullanan işletmeler başarılı bir şekilde stok takibi yapabilmektedir. Bu şirketler modası geçmiş kağıt, kalem vb. yöntemler yerine elektronik ortamda verilerini işledikleri için depo ve raflarındaki fire oranını minimuma indirerek verimliliklerini arttırmaktadır. Barkod sistemi işletmelerin ürünlerini satarken hata yapmasını önlediği gibi satış işlemini hızlandırarak, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Barkod sistemi içerisinde bulundurduğu ön muhasebe modülü sayesinde gelir ve giderlerinizi muhasebe standartlarında doğru bir şekilde işleyerek işletmenizin gelecek durumu hakkında raporlamalar verir.

Barkod Programının Başlıca Özellikleri Nelerdir ?

İşletmeniz için barkod programı almayı düşünüyorsanız olmazsa olmaz özellikleri arasında mutlaka stok ve depo takibi, barkod ve raf etiket basımı, hızlı satış ve para üzeri hesaplaması, fatura giriş çıkış işlemleri, yazarkasa entegrasyonları, terazi entegrasyonları, kar-zarar raporlamaları, personel takip, sayım işlemleri ve kasa takibi olmalıdır.

Güvenilir Barkod Programı Nereden Alınmalıdır ?

Stok durumunu kontrol altında tutmak için barkod sistemi kurdurmaya karar verdiyseniz öncelikli olarak kurumsal yazılım firmalarını tercih etmelisiniz. Barkod programı işletmenizi kontrol altında tutacağı gibi kalitesiz ve düzgün çalışmayan yazılımlar tercih edilirse tam tersi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.  Barkod Programı kurduracak işletme sahipleri öncelikle programı kurduracakları firmaların geçmişini araştırmaları gerekmektedir. Merdiven altı çalışan firmaların veya freelance çalışan arkadaşların bu işleri düşük fiyatlara yapması ve bir müddet sonra ortadan kaybolmaları sonucu işletmeleri ve çalışanlarını mağdur etmektedir. Destek alamadığınız yazılım çok iyi yapılmış olsa bile verilerinizi işledikten sonra herhangi bir bilgisayar sorunu yaşadığınızda tüm kontrolü kaybedersiniz. 7 Gün 24 Saat destek veren 30 yılı aşkın süredir binlerce müşterisine hizmet sunan Zentek Yazılım’ı güvenle tercih edip işletmenizi geleceğe taşıyın…

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 444 93 46 – 0532 779 34 67 numaralardan arayabilirsiniz. İşletmenize uygun barkod sistemini seçmek için lütfen https://www.zentekyazilim.com.tr adresimizdeki Yazılım Çözümlerimiz menüsünü ziyaret ediniz.

DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
By |2019-07-05T17:43:30+03:00Temmuz 5th, 2019|Blog|Yorum yok