Barkod Sistemi Nedir

//Barkod Sistemi Nedir

Barkod Sistemi Nedir

Makalemizi okumadan işletmenize Barkod Sistemi almayı düşünmeyin.

Barkod Sistemi Nedir ?

Kurumsallaşma yolunda  ilerleme kaydeden ve geniş ürün yelpazesine sahip  günümüz işletmelerinin, barkodlanan ve barkodu olmayan ürünleri kontrol altında tutan sisteme Barkod Sistemi denir. Barkod Sistemi değişik kalınlıktaki ve dik çizgilerden oluşan verilerin elektronik ortamda hatasız bir biçimde işleme yöntemi olarak ta adlandırılabilir.

Barkod Sistemi Nedir, İşletmelere Ne Gibi Faydaları Vardır ?

Barkod sistemi kullanan işletmeler başarılı bir şekilde stok takibi yapabilmektedir. Bu şirketler modası geçmiş kağıt, kalem vb. yöntemler yerine elektronik ortamda verilerini işledikleri için depo ve raflarındaki fire oranını minimuma indirerek verimliliklerini arttırmaktadır. Barkod sistemi işletmelerin ürünlerini satarken hata yapmasını önlediği gibi satış işlemini hızlandırarak, müşteri memnuniyetini arttırmaktadır. Barkod Sistemi içerisinde bulundurduğu ön muhasebe modülü sayesinde gelir ve giderlerinizi doğru şekilde işleyerek işletmenizin gelecek durumu hakkında raporlamalar verir.

Barkod Programının Başlıca Özellikleri Nelerdir ?

İşletmeniz için barkod sistemi almayı düşünüyorsanız olmazsa olmaz özellikleri arasında mutlaka stok ve depo takibi, barkod ve raf etiket basımı, hızlı satış ve para üzeri hesaplaması, fatura giriş çıkış işlemleri, yazarkasa entegrasyonları, terazi entegrasyonları, kar-zarar raporlamaları, personel takip, sayım işlemleri ve kasa takibi olmalıdır.

Güvenilir Barkod Programı Nereden Alınmalıdır ?

Stok durumunu kontrol altında tutmak için kurumsal yazılım firmalarını tercih etmelisiniz. Barkod sistemi işletmenizi kontrol altında tutacağı gibi kalitesiz ve düzgün çalışmayan yazılımlar tercih edilirse tam tersi bir durum ile karşılaşabilirsiniz.  Barkod sistemi kurduracak işletme sahipleri öncelikle sistemi kurduracakları firmaların geçmişini araştırmaları gerekmektedir.. Destek alamadığınız yazılım çok iyi yapılmış olsa bile verilerinizi işledikten sonra herhangi bir bilgisayar sorunu yaşadığınızda tüm kontrolü kaybedersiniz. 7 Gün 24 Saat destek veren 30 yılı aşkın süredir binlerce müşterisine hizmet sunan Zentek Yazılım’ı güvenle tercih edip işletmenizi geleceğe taşıyın…

1000 lerce referans, binlerce mutlu müşteri Barkod sistemi fiyatları ve kurulum için bizi 444 93 46 – 0532 779 34 67 numaralardan arayabilirsiniz. İşletmenize uygun barkod programını seçmek için lütfen https://www.zentekyazilim.com.tr adresimizdeki Yazılım Çözümlerimiz menüsünü ziyaret ediniz.

DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak paketleri tespit etmenizde yardımcı olacak.

DEMO TALEP ET
BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak sizlerin elinde. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamanız ve Zentek yazılım iş ortaklığı için gelin tanışalım.

BAŞVURU FORMU
By |2019-07-05T17:42:33+03:00Temmuz 5th, 2019|Blog|Yorum yok

About the Author: