Bayilik Ağı2019-05-22T12:24:18+03:00

Bayilik Ağı

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Bayilik Ağı

Zentek Yazılım, 35 yılı aşkın bir süredir geliştirilmekte olan yazılım alt yapısını kullanarak Akaryakıt, Market, Restoran, Mağaza ve Ön muhasebe sektörleri başta olmak üzere bir çok sektörde tanınmış bir firmadır. Çeşitli donanım ve yazılım çözümleri ile sizler de Zentek Yazılım’ın birer parçası olabilirsiniz.

Zentek Bayilerinin Başlıca Görevleri Nelerdir ?

Zentek Yazılım ve Donanım ürünlerini pazarlamak en büyük görevleridir.  Bölgesinde Zentek Yazılım ve Donanım ürünlerini kullanan herkese destek vermektedirler.

Nasıl Zentek Bayisi Olabilirim ?

Sayfanın alt kısmında bulunan kısa formu doldurarak sizi tanımamıza yardımcı olabilirsiniz. Bu formu doldurduğunuz anda sizin ile ilgili araştırma çalışmalarımız başlayacaktır ve en kısa zamanda size konu hakkında geri dönüş sağlanacaktır.

BAYİLİK BAŞVURU FORMU

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Tanışmaya ilk olarak yanda bulunan formu doldurarak başlayabiliriz. Bu formu doldurduğunuz anda işlememiz sizin hakkınızda bir çok bilgiye sahip olacaktır ve size en kısa zamanda bir geri dönüş yapılacaktır.