E-Fatura2019-05-28T09:42:33+03:00

Türkiye’nin En Hızlı e-Fatura ve e-Arşiv Sistemine Geçmek İçin Zentek Yazılım

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

E-Fatura Yasaları Hakkında

Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı tarafından başlatılan E-Fatura sisteminde şirketlerin E-Fatura sistemine geçmeleri yasal olarak onaylanmıştır. 397 Sıra No’lu Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğinde belirtilen bilgiye göre Anonim ve Limited şirketlerin E-Fatura oluşturma ve kullanmasına izin verilmiştir.

05/03/2010 Tarihli Resmi Gazete Haberine göre; 5766 Sayılı Kanunun 17.nci maddesi ile değişen Mükerrer 242.nci maddesinin 2 numaralı fıkrası ile E-Fatura sistemine geçen kurumlar Maliye Bakanlığı tarafından gözetim ve denetimine tabidir.

Neden e-Fatura?

Kurumunuz E-Fatura kullanması zorunlu mükellefler listesinde yer alıyorsa veya iş gücünü azaltmak, kağıt kullanımını azaltmak ve elektronik ortamda daha güvenli yedekleme sağlamak için e-faturayı tercih edebilirsiniz.

Hızlı ve Kolay

E-fatura, e-defter ve e-arşiv uygulamaları size %50 ile %80 arasında kazanç sağlamasının yanında, ülkemize de yıllık 3 milyar tl’nin üzerinde tasarruf sağlayacaktır. Kağıt, yazıcı, kartuş, baskı, zarf, kargo, posta, depolama, işçilik, noter tasdikleri gibi birçok kalemden oluşan maliyetleri minimuma indirerek ticari işlemlerde hız ve kolaylık sağlayacaktır.

Güvenli

Zentek Yazılım olarak sektörde ki tüm sistemler ile entegrasyonlarımızı diğer tüm özel entegratör sistemleri sunan firmalardan farklı olarak deneyim ve bilgi birikimi ile gerçekleştiriyoruz. 30 Yıllık deneyim sonucunda Türkiye’nin en büyük güvenlik altyapısı ile verileriniz güvenli sistemler tarafından korunarak işlemlerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmenize olanak sağlar.

Anahtar Teslim E-Fatura

Zentek Yazılım sektörel çözümleri sunarak işletmenizin yanında olmayı görev edinmiştir. E-Fatura işlemlerinde tüm deneyimini kullanan Zentek Yazılım, hangi sektörde olursa olsun tüm sektörler için geliştirilmiş sistemleri ve diğerlerinden farklı olarak 7/24 Destek ekipleri ile her sorunuzu cevaplayacak ve hızlı bir şekilde e-fatura’ya geçiş ve kullanım anında sürekli destek olacaktır.

E-Fatura Hakkında Merak Ettiğiniz Herşey İçin : 444 9 346
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak paketleri tespit etmenizde yardımcı olacak.

DEMO TALEP ET
BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak sizlerin elinde. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamanız ve Zentek yazılım iş ortaklığı için gelin tanışalım.

BAŞVURU FORMU