Hakkımızda2019-05-20T21:30:36+03:00

Hakkımızda

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Yazılım Bilişim ve Otomasyon Sistemi Ticaret Anonim Şirketi, insanların ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yazılımlar sunarak,  en yeni yazılım ve bilgisayar teknolojilerini kullanıp müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmayı ilkesi haline getirmiştir. Değişimin en hızlı olduğu yazılım sektöründe müşterilerimizin faaliyet gösterdiği sektörleri günü gününe takip ederek, kendimizi her gün güncelliyoruz.

Akaryakıt istasyonlarına yönelik istasyon (Arka Ofis) ve market yazılımları üretmekteyiz. 30 yılı aşkın tecrübe ile günümüzde 100 den fazla sektöre otomasyon ve yazılım çözümleri sunmaktayız.

İnovatif fikirleri mühendislik çalışmaları ile olgunlaştırıp, ticari ürünler haline getirip, istihdam ve katma değerin yanı sıra AR-GE çözümlerimizle yurtdışı pazarlarına açılarak ülkemize hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Zamanla Türkiye genelinde; İzmir, İstanbul, Ankara, Antalya, Urfa, Kars, Sakarya Bölge Müdürlükleri dahil olmak üzere 70’i aşkın teknik personel kadromuz ile ulusal şirket kimliğine kavuştuk. Müşteri memnuniyetini temel ilkesi olarak benimseyen Zentek Yazılım, sizlere satış sonrasında 7 gün 24 saat destek vermek için uzman destek ekibine sahiptir. Müşterilerimiz arasında yüzde 90 müşteri memnuniyeti gibi önemli rakama ulaşmamıza rağmen, ürünlerimizden mutlu olmayan bir kişiyi dahi bulup sorununu çözme odaklı çalışma anlayışına sahibiz.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Proje Yönetimi ve Yazılım konularında bilgi birikimine, uluslararası iş deneyimi ve disiplinine sahip, ilgili standartların, teknik şartnamelerin, yasal ve idari mevzuatların gerekliliklerini yerine getirmek. Merkez ve şube kadroları ile kaliteli, saygılı hizmet sunarak müşteri beklentilerine eksiksiz cevap vermektir.

VİZYON

Çözüm geliştirdiğimiz alanda ergonomik, kolay, son teknolojiye sahip ürünler tasarlayan, çözümcül, güvenilir ve uluslararası alanda tercih edilen yazılım markası yapmaktır.

MİSYON

Gelişmiş yazılım mimarisi, iş yazılımlarındaki deneyimli ekibi, uzmanlığı, ölçeklenebilir tasarımları, etkin hizmeti ve kaliteli çözümleri ile müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak paketleri tespit etmenizde yardımcı olacak.

DEMO TALEP ET
BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak sizlerin elinde. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamanız ve Zentek yazılım iş ortaklığı için gelin tanışalım.

BAŞVURU FORMU