İnsan Kaynakları

Takım gücüne inanıyoruz…

Zentek Yazılım İnsan Kaynakları Politikası

Bir şirket politikası olarak, çalışanlarının katkısıyla büyüdüğüne inanan Zentek Yazılım; bu anlamda, sektörde çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan şirketler arasında yer almaktadır. Yerli yazılım üretimiyle Türkiye’nin gelişim vizyonunun bir parçası olmayı hedefleyen Zentek Yazılım, 35 yılı aşkın süredir taşıdığı sinerjiyi ve dinamizmi ileriye taşıyacak ve sahiplenecek iş arkadaşlarıyla çalışmayı arzu ediyor.

İşe Alım Süreci

Açık pozisyonlar, kariyer siteleri üzerinden gelen başvurular, mevcut çalışanlar arasından terfi veya rotasyon, referans ve öneri yoluyla veya cv arşivi kullanılarak doldurulur. Herhangi bir pozisyon için ihtiyaç oluştuğunda öncelikli olarak aday havuzunda olan başvurular değerlendirilir. İnsan Kaynakları Bölümü tarafından ilgili adaylarla irtibata geçilir ve işe alım prosedürü esasları uygulanır.

Görüşmeler sonucunda mevcut pozisyonda değerlendirilemeyen adayların başvuruları, başka pozisyonlarda değerlendirilmek üzere veri tabanında saklanır ve takip edilir. Tüm adaylar işe alım süreci sonucu ile ilgili bilgilendirilir.

Staj Programı

Zentek Yazılım’da ileriye yönelik aday kaynağı sağlamayı ve bölümlerin stajyer ihtiyacını karşılamayı amaçlayan bir stajyer yerleştirme programı uygulanır.

Meslek liseli ve üniversiteli öğrencileri kapsayan Staj Programına zorunlu ya da gönüllü olarak staj yapmak isteyenler başvurabilir. Başvurular bölümlerin taleplerine göre değerlendirildikten sonra belirlenen öğrenciler ile birebir ya da grup mülakatları gerçekleştirilir ve olumlu değerlendirilen adaylar staj programına dahil edilir.

İşe alım başvuru formumuzu doldurmak için lütfen tıklayınız…
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak paketleri tespit etmenizde yardımcı olacak.

DEMO TALEP ET
BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak sizlerin elinde. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamanız ve Zentek yazılım iş ortaklığı için gelin tanışalım.

BAŞVURU FORMU