Kurumsal Kimlik

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Yazılım Logo

Son 30 yılda Türkiye’nin yaşadığı değişim doğrultusunda ülkemizin kalkınmasına katkı yaparak bügüne gelen Zentek Yazılım A.Ş.  için oluşturulan logo grafik olmanın ötesinde bir vizyon yansımasıdır. Logomuz uzun yıllar kullanılacak olması ve kuruluşumuzu temsil etmesi nedeniyle temel tasarım prensiplerine uygun yapıda tasarlanmıştır.

Zentek Yazılım Logosunun Doğru Kullanımı

Gerek renkleri gerekse grafik hatlarıyla kurumsallığın ağırlığını yansıtır bir görünüşe ve çağdaş bir etkiye sahip olan logomuz, beyaz ve açık zeminlerde kendi renkleri ile kullanılmalıdır.  Zentek Yazılım logosu standart ebatlara sahiptir, bu ebatlar kesinlikle bozulmamalıdır. Farklı renkler ve fontlarda kullanılmamalıdır. Basılı malzeme ne kadar büyük ise logo da belli oranlarda büyük kullanılmalıdır. Değişik basılı ebatlar kulllanıldığı takdirde en yakın ölçüyü baz alarak logo ölçüsü belirlenmelidir.

Logoyu İndir
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talep Formu

Çözüm ortağımız size uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılayacak paketleri tespit etmenizde yardımcı olacak.

DEMO TALEP ET
BAŞVURU FORMU

Bayimiz Olmak İster Misiniz?

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak sizlerin elinde. Müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde  karşılamanız ve Zentek yazılım iş ortaklığı için gelin tanışalım.

BAŞVURU FORMU