Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi2019-02-12T15:49:57+00:00

Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi Hakkında

Her şubenin tek merkezden takip ve kontrol edilmesini sağlayan sistemdir. Farklı şubelerin veri girişleri aynı anda merkez veritabanında gözükerek tüm şubelerinizin işlemlerini tek ekranda görebilirsiniz.

Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi İle Tanışın

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

En Kapsamlı

Türkiye’de akaryakıt istasyonlarının en çok tercih ettiği program olan Zentek Akaryakıt Merkezi Takip Sistemi sayesinde iş yükünüz omuzlarınızdan kalkacak. En kapsamlı akaryakıt programı olan programımız ile girilen verilerin tüm raporlarını alabileceksiniz.

Tek Ekrandan Kontrol

Sistemimiz tüm cihazlar ile entegre edilebilir olduğu için istasyonunuzdaki tüm bilgilerinizi tek ekrandan kontrol edebileceksiniz. İstasyonlarınızda ki tankların takibini ve stoklarınızın takibinide yapabileceğiniz gibi personellerin vardiya hesaplarınında görüntüleyebileceksiniz.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK