Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Butik Barkod Yönetim Sistemi2019-02-13T11:02:47+00:00

Zentek Butik Barkod Yönetim Programı

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Butik Barkod Programı Hakkında

Zentek butik yönetim sistemi, işletmenizde fiziksel olarak bulunmasanız bile işletme sahiplerine işletme üzerinde tam kontrol sağlayan, kullanımı kolay bir faturalandırma ve envanter yönetimi yazılımıdır. Faturalandırma sistemi günlük operasyonlarla ilgili tüm istatistikleri istediğiniz zaman görüntüleme imkanı sağlar. Günlük satışlar, en çok satan ürünler ve gider / gelir analizleriyle ilgili detayları size sağlar.

Zentek Butik & Barkod Programı İle Tanışın

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Barkod Sistemi

EAN8 veya otomatik barkod gibi standart yöntemlerle barkod üretimini destekler. Barkod Tarama ayrıca POS modülünde sorunsuz faturalandırma yapılmasını sağlar. Stok kontrolleri, her ürün hareket noktasında barkod taraması yapılarak uygun şekilde yönetilir.

Detaylı Raporlama

Tüm raporlar işletmenizin rutin işlemleriyle alakalı ayrıntılı bilgi sağlayan sistemden toplanır. Satış, hızlı satılan ürünler, günlük kapanış, nakit ve kart alışverişi, borçlar ve alacaklar hakkındaki raporlar sadece bir tık uzağınızdadır.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK