Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Mağaza Yönetim Sistemi2019-02-13T10:57:18+00:00

Zentek Mağaza Yönetim Programı

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Mağaza Yönetim Programı Hakkında

Mağazanızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için mağaza yönetim sistemi son derece önemlidir. Mağaza yönetim sistemleri, doğru müşteri hizmetini sağlamak için uyarlanabilir ve güvenli olmalıdır. Bu sistem, gerçek zamanlı müşteri verilerine erişim ile yönlendirilmelidir. Tam da bu noktada Zentek Mağaza Yönetim Sistemi bu mekaniklerin hepsini size sağlamak için üretilmiştir.

Zentek Mağaza Yönetim Programı İle Tanışın

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Herşey Kayıt Altında

Zentek Mağaza Yönetim Sistemi tüm alımların detaylarını kaydeder. Bu, ilk satın alma fiyatı, satın alma tarihi, fatura değeri, tedarikçi ve maliyet merkezi ayrıntılarını içerir. Sistemde tüm bunların kayıtlı olması size maliyet ve zaman açısından tasarruf sağlar.

%100 Kontrol

Zentek Mağaza Yönetim Sistemi, işinizde size %100 kontrol sağlayan tek mağaza programı olmayı başarmıştır. Kolaylık, esneklik ve kişiselleştirme seçenekleri her zaman tavsiye edilmemizin sebepleri olmuştur. Uzun yıllardır bir çok mağazaya hizmet sağladığımız için mağazaların geri dönüş ve istekleriyle daha fazla geliştirme fırsatı bulduğumuz program sayesinde tüm işlemlerinizi eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK