Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Mobil İstasyon Takip Sistemi2019-02-12T15:47:15+00:00

Zentek Mobil İstasyon Takip Sistemi

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Mobil İstasyon Nedir?

Dünyanın neresinde olursanız olun akaryakıt istasyonunuzdaki tank durumlarını, personel satışlarını, vardiyaları ve çok daha fazlasını telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz!

Zentek Mobil İstasyon

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Parmağınızın Ucunda

İstasyonunuzda ki anlık bütün veriler parmağınızın ucunda..
Tank dolumlarında tankın dolum saati ve miktarını size anlık olarak bildirebilen sistemde aynı zamanda çalışanlarınızın anlık satışlarınıda görüntüleyebilirsiniz.

Kontrol Altında

Seçtiğiniz tarihler arasında tüm verileri grafiksel olarak size aktaran zentek mobil istasyon takip uygulaması sayesinde verileriniz daha düzenli ve kontrol altında olacaktır.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK