Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Nalbur Yönetim Programı2019-02-13T10:20:09+00:00

Zentek Nalbur Programı

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Nalbur Programı Hakkında

Zentek nalbur programı, nalburlarda ki tüm ürünlerin düzenlenmesini ve rapor edilmesi için özenle hazırlanmıştır. Yazılım sektöründeki 30 yıllık deneyim ile hazırlanan programda isteyebileceğiniz bütün özellikler mevcuttur.

Zentek Nalbur Programı

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Tüm İhtiyaçlarınız İçin

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmış olan nalbur yönetim sisteminde ürünlerinizin stok kontrollerini ve raporlama seçenekleriyle iş yükünüzü hafifletip daha verimli çalışma olanağı bulacaksınız.

Barkod Sistemi

Barkodlu veya barkodsuz ürünlerinizi sisteme tanıtarak tüm ürünlerin takibini yapabileceğiniz nalbur yönetim sisteminde aynı zamanda satışlarınızın daha kolay yapılmasına olanak sağlayacaktır.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK