Bizi Arayın : 0(232) 421 1 936 (ZEN)|info@zentekyazilim.com.tr
Zentek Yedek Parça Satış Yönetim Sistemi2019-02-13T11:48:59+00:00

Zentek Yedek Parça Yönetim Programı

En İyisi İçin Çalışıyoruz…

Zentek Yedek Parça Satış Yönetimi Hakkında

Her yedek parçanın benzersiz bir ürün numarası vardır, bu ürünleri bulmak yedek parça işletmelerinin oldukça zamanını aldığı için zentek yazılım bu konuda işletmenize fayda sağlayacak bir yazılım tasarlamıştır.

Zentek Yedek Parça Satış Programı İle Tanışın

İşinizi kolaylaştırmak ve daha güvenli hale getirmek için çalışıyoruz.

Stok Kontrolü

Stoklarınızı sürekli güncel tutmanızı sağlayan yedek parça yönetim sistemi ile müşterilerinize en iyi hizmeti verebilirsiniz. Müşteri işletmenize geldiği zaman teknisyeniniz doğru parçanın işletmenizde olup olmadığını hızlı bir şekilde sistemden kontrol ederek zamandan tasarruf etmesine ve müşterilerinize daha profesyonel bir izlenim vermesine olanak sağlayacaktır.

Barkod Sistemi ve Raporlar

İster barkodlu ister barkodsuz satış yapabilmeniz için geliştirilmiş olan program ile satış sonrasında tüm muhasebe işlemlerinizide kontrol etmenize ve istediğiniz zaman raporlamanıza yardımcı olacaktır. İster günlük ister aylık raporlar alabileceğiniz program ile en çok satılan ürünü, gelir – gider takibini ve stoklarınızın son durumunu kolaylıkla raporlayabilirsiniz.

7/24 Destek

Ekiplerimizinden 7/24 Destek alabileceğiniz ve her sorunuzu cevaplayacak ekibimiz ile bütün sorularınızı ve program kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Başruvu Formu

Bayimiz Olmak İster Misiniz ?

Hoş geldiniz!

Zentek Yazılım A.Ş. yetkili bayilerinden biri olarak sektörel farkındalık yaratmak elinizde. Müşteri ihtiyaçlarını karşılamanız ve Zentek iş ortaklığı ile büyümeniz için gelin tanışalım.

Başruvu Formu
DEMO TALEP ET

Ücretsiz Demo Talebi

Hoş geldiniz!

Çözüm Ortağımız size ücretsiz uygulamalı bir Zentek yazılım sunumu yapacak.  Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak paketleri tespit etmenizde size yardımcı olacak

DEMO TALEP ET
DESTEK